Giolli Industria Colori asutati 1968. aastal Calcunelli di Saltara, Pesaro ja Urbino provintsis eesmärgiga toota kõrge kvaliteediga värve tööstus- ja ehitussektorile. Aastate jooksul on Giolli eristunud turul tänu pidevale tähelepanu osutamisele oma klientidele ja paindlikule lähenemisviisile ning suureks tugevuseks on müügijärgne teenindus.

2006. käivitas Giolli investeeringute kava, et tuua firmat kolmandasse aastatuhandesse mitte ainult liidrina oma teenustes ja paindlikkuses, vaid et ka laiendada oma üldist mõõdet.

Ettevõtte tootmine asub 5000 ruutmeetril ning seal valmib kogu nende tootevalik. Giolli kataloog sisaldab laia valikut sise- ja välistöödeks mõeldud värve (vee baasil, siloxane, akrüülvärvid jne), spetsiaalseid tooteid puidu jaoks (värvid ja liimid) ja imelist dekoratiivsete värvide kollektsiooni.

Tegutsedes enam kui 30 riigis ja tänu oma võimele mõista ja reageerida kiirelete turumuudatustele on Giolli saavutanud väga tugeva maine arhitektide, jaemüüjate ja kasutajate hulgas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.